Habercilikte Yeni Çizgi

Erdoğan Bitlis’te: Biz öleceksek bir kere,onlar her gün ölecekler

Haber Merkezi- Partisinin Bitlis 6. Olağan İl Kongresinde konuşan AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Afrin operasyonuna değindiği konuşmasında ”Beşer planında biz güne kadar kimsenin önünde eğilmedik. Rabbimizin huzurunda eğildik.” dedi.

İşte Sol Haber’de yer alan Erdoğan’ın  konuşmalarından satır başları şöyle:

İnşallah Afrin’e gitmek gerektiği anda beraber gideceğiz. Ne diyoruz? Yürüyeceksin, millet arkandan yürüyecek. Beşer planında biz güne kadar kimsenin önünde eğilmedik. Rabbimizin huzurunda eğildik. Bitlis’i Türkiye’nin en huzurlu şehri yapmaya hazır mıyız?

Sizi o inlerinizde yok ederiz demiştik. O kurdukları mahkemeler şimdi nerede? O sahte mezarlar şimdi nerede? Korkaklar zafer anıtı dikemez. Öleceksek bir kere öleceğiz ama onlar her gün ölecekler.

Oradaki dağlar hamd olsun alınmaya başlandı. Şimdi Afrin’e doğru ilerliyoruz, az kaldı.
Avrupa Parlamentosu’nda bazı kendini bilmezler, istikametini kaybetmiş olanlar paçavraları boynuna takarak, PKK’yı terör örgütü olarak tanıdıkları halde, terör örgütünün paçavralarıyla parlamento binasının içinde ağlıyorlardı. Daha çok ağlayacaksınız çok. Oradan o paçavraları boynunuza takmakla hiçbir yere gidemeyeceksiniz. Onlar, bizim kararımızı hiçbir zaman değiştirmeyecek.

Diğer Haberler