Habercilikte Yeni Çizgi

AKP Sözcüsünden ‘Tamam’ tepkisi: FETÖ ve PKK’nin etkin olduğu ülkelerden atılıyor

Gazete Çizgi- Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün partisinin grup toplantısındaki “Şayet bir gün milletimizi ‘Tamam’ derse, ancak o zaman biz kenara çekiliriz” sözlerinin ardından sosyal medyada muhalif parti liderleri ve adaylarınkilerin de aralarında bulunduğu 2 milyonu aşkın ‘Tamam’ etiketli mesaj paylaşıldı. AKP Sözcüsü Mahir Ünal, ‘tamam’ diyenler için

Artı Gerçek’te yer alan habere göre ‘Tamam’ etiketi Türkiye ve dünya listesinde ‘TT’ olurken, CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti lideri Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile avukatları aracılığıyla HDP’nin adayı Selahattin Demirtaş da bu etiketle paylaşım yaptı.

Sosyal medyada güçlü bir kampanyaya dönüşen mesajlara AKP Sözcüsü Mahir Ünal Twitter hesabı tepki gösterdi. Ünal, “Cumhurbaşkanımıza FETÖ’nün, PKK’nın ve küresel efendilerinin neden düşman olduğunu biliyoruz. Mesela Twitter’da TAMAM başlığını ele alalım twitlerin çoğu FETÖ’nün ve PKK’nın etkin olduğu ülkelerden atılıyor. Çoğu bot hesaplar. Yunanistan’ı da anlayabiliriz. Ya içerdekiler” şeklinde bir mesaj paylaştı.

Resmi Twitter’da görüntüleResmi Twitter’da görüntüleResmi Twitter’da görüntüleResmi Twitter’da görüntüle

Mahir Ünal

@mahirunal
1-Cumhurbaşkanımıza FETÖ’nün, PKK’nın ve küresel efendilerinin neden düşman olduğunu biliyoruz. Mesela Twitter’da TAMAM başlığını ele alalım twitlerin çoğu FETÖ’ nün ve PKK’nın etkin olduğu ülkelerden atılıyor.Çoğu bot hesaplar.Yunanistan’ı da anlayabiliriz. Ya içerdekiler.
23:04 – 8 May 2018
3.315

‘Tamam’ mesajı paylaşanları hedef alan Ünal, diğer mesajında ise “Muhalefeti itham altında bırakmak gibi bir kastım asla söz konusu olamaz ama muhalefetin Cumhurbaşkanımıza düşmanca saldıran Türkiye karşıtı güçlerle dilini, söylemini ayrıştırması gerekmez mi? Sandığın ne anlama geldiğini anlamayan klavye kahramanları, 24 Haziran gecesi görüşürüz” yazdı.

Diğer Haberler