Habercilikte Yeni Çizgi

AKP kurucu üyesi intihar etmek istedi, arkadaşları ‘Bizi komünistlere rezil etme’ dedi

Gazete Çizgi- AKP kurucu üyesi olduğu edilen Oktay Çiftçi, Ankara’da intihar etmek için inşaata çıktı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la görüşmek istediğini söyleyen Çiftçi, “Onurumu ne hale koydular. Mahvettiler beni. Yolun sonuna geldim” dedi.

ODA TV’ye göre İntihar etmek istediği anları Facebook hesabından canlı yayın yaparak duyuran Çiftçi’nin arkadaşları, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisini aradığını söyledi ancak yine de ikna edemedi.

Odatv’nin haberine göre, Çiftçi’nin intihar etmek istediği canlı yayın anlarında inşaata çıkan arkadaşları “Oktay komünistlere güldürme bizi” diyerek ikna etmeye çalıştı. Çiftçi, arkadaşlarının neden intihar etmek istediğine dair sorularına ise yanıt vermedi. Erdoğan’la görüşmek istediğini dile getiren Çiftçi’nin intihar edip etmediği ise görüntülere yansımadı.

Öte yandan Çiftçi’nin sosyal medya hesabından geçen Mayıs ayında “Sayın cumhurbaşkanım 15 temmuzdan bu zamana kadar 81 ilden fetocularla pkk ıle dosyalar geldi elime bazılarını size eskıden ulastıyordum ama artık sizinle görüşemiyorum elımde çok önemli dosyalar var zaatalinizle secimden önce görüşmek istiyorum lütfen sesimı duyun” ifadelerini paylaştığı görüldü.

Diğer Haberler