Habercilikte Yeni Çizgi

Muharrem İnce: Apolet tartışmasını fazla uzattım, hata yaptım

Gazete Çizgi- CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Habertürk canlı yayınında Didem Arslan Yılmaz’ın sorularını yanıtlıyor.

Duvar’a göre Çatı aday tartışması ve adaylığıyla ilgili soru üzerine Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun anketlerde kendisi öne çıktığı için aday gösterdiklerini söylediğini aktardı. İnce, çatı aday önerisini yanlış bulduğunu dile getirdi.

‘KILIÇDAROĞLU GEREKLİ DESTEĞİ VERDİ’

Kampanya döneminde CHP’den yeterli destek görüp görmediği sorulan İnce, “Sayın Genel Başkan’la ilgili en ufak bir şikayetim yok. Gerekli desteği her zaman verdi. Hiç kimseye haksızlık etmem Sayın Kılıçdaroğlu’na da etmem, ne gerekiyorsa yaptı ama bazı yerlerde çok can sıkıcı şeyler oldu. Örgüte çok teşekkür ederim çok çalıştılar, ufak bir iki can sıkıcı şey oldu. Bunları koca örgüte mal etmek haksızlık olur” dedi.

‘HATALARIMI BİLİYORUM’

Hatalarının farkında olduğunu söyleyen Muharrem İnce, “Hatalarımı biliyorum. Apolet tartışmasını fazla uzattım. Hata yaptım. Keşke geceleri de miting yapsaydım, gidemediğim yerler var. Erzurum’a seçimden sonra gittim. Keşke vitamin iğneleri olsaydım” diye konuştu.

Diğer Haberler